Z naší pošty: Srandista Petr Cibulka

Politici, kteří usilují o hlasy voličů, jsou schopni občas vymyslet opravdu bizarnosti. Jedním z nich je i známý konspirátor a lovec ruských fízlů Petr Cibulka, který se nás rozhodl masivně spamovat svými brutálně investigativními články.

Nechápeme sice, proč člověk, který se odkazuje na neonacistické (White Media, Délský potápěč) či proruské (Parlamentní listy) weby, píše zrovna nám, ale budiž. Když jsme se však dozvěděli, že Cibulka je vlastně disident, kterému ruská GRU neváhá ihned zcenzurovat každý žblept na youtubku, začali jsme v tom mít trochu guláš. Otírat si boty o Putina je přece stejně in, jako chodit do mekáče, kvůli tomu má být člověk za hrdinu? Napsali jsme mu tedy mírně rozhořčený e-mail:

Pane Cibulko,

co to tady vykládáte za nesmysly? Jaká cenzura? Vždyť takoví, jako jste vy, jsou aktuálně u moci. Reflex, Respekt, Česká televize, Člověk tísni, ODS, TOP09, Mladá fronta, Lidovky… ti všichni melou pořád dokola jako kolovrátek, že za všechno zlo světa může Rusko a Putin.

Staňte se redaktorem některého z těchto plátků a můžete obdivovat západ
a nenávidět východ donekonečna a ještě Vám za to budou platit.

Odpověď přišla obratem.

Děkuji za vaše rady do života, ale až budete starší, zjistíte, že všechno je úplně jinak.

Ach tak! Pan Cibulka je ageista! Vzhledem k tomu, že naši členové a sympatizanti bývají mnohdy i starší, než sám pan Cibulka, optali jsme se, kde k informacím o našem věku přišel. Bez odezvy.

Po dalších capslockových salvách a armádách vykřičníků nám to opět nedalo. Ani anarchisté a anarchistky neví všechno, tak jsme opět pocítili touhu vědět, kdo vlastně sakra ten svět ovládá. Satanisti? Putin? Neomarxisti?

To je fakt zajímavé. Rusko-satanští marxo-sorošovsko-židovští bolševici sice dokonale ovládají celý svět a zcenzurují i  Cibulku, který má téměř nulový volební potenciál, ale zároveň si jakýsi zastupitel z Prahy 6 klidně odřeže sochu Koněva a Rusko jen smutně kouká.

Tak jak je to tedy s tím ruským vlivem, ovládají ten svět, nebo ne?

Dokážete to vysvětlit?

Díky

Mysleli jsme si, že Cibulka nám skutečně potvrdí tu teplou novinu, že svět neovládá Rusko, ale nyní nově zastupitelstvo Prahy 6, ale místo toho jsme se dozvěděli další brutální a mrazivá fakta.

Milý soudruhu, naučte se pracovat s kyvadlem, to zvládne i debil, stanete se tak relativně vševědoucí a zjistěte si pak všechno vy sám. Nadto si prosím zjistěte, kolik je mezi vámi nasazených fízlů!!! Budete se velice divit, ale to je už váš problém…

No. Fízly tady máme přinejmenším dva. A jak už je obecně známo, Petr a Robert už se nemohli koukat na to, jak pořád mediálně neatraktivně pomáháme druhým (a na NCOZ kvůli tomu snižují stavy), tak nám do programu přidali trochu toho terorismu.

Co se týče kyvadel pro relativně vševědoucí debily, psali jsme do Tesca a objednali pro OAF rovnou 30 kusů. Zatím nám neodepsali.

Zato Petr Cibulka vesele spamuje dál. Děkujeme tímto za možnost svěřit své životy do rukou dlouhými e-maily ošlehaného politického matadora, ale jak to tak sledujeme, i následující volby budeme tradičně bojkotovat.

This entry was posted in Z domova. Bookmark the permalink.